Žižkov je po zásluze velkým oblíbencem mladé generace

Uvažujete o tom, kde byste se v budoucnu mohli usadit a zapustit kořeny? Naše hlavní město Praha nabízí nespočet atraktivních možností. Kromě vynikající občanské vybavenosti zde najdete i mnoho příležitostí pro kariérní růst. Praha je město, které splňuje západoevropské standardy a je přívětivé pro mladé rodiny. Jednou z nejoblíbenějších oblastí je Žižkov, třetí čtvrť Prahy, která v příštích letech čeká na dynamický rozvoj. Pokud chcete být u toho, stačí se rozhodnout.

Zeleň a dostupnost na dosah ruky

Dobře zvolená lokalita je klíčová, jak by vám řekl každý realitní makléř. Nové byty na Žižkově jsou umístěny v lokalitě, odkud je všechno na dosah. Ať už se rozhodnete nakupovat, sportovat nebo využít MHD a vyrazit na druhý konec města, vše je snadno dostupné.

V blízkosti bytů najdete mnoho možností pro trávení volného času. Procházky zelení jsou možné v parcích jako Parukářka nebo Židovské pece, které jsou oázou klidu v srdci moderního velkoměsta. Navíc, pokud máte děti, v docházkové vzdálenosti se nachází několik školek a škol. Život pro celou rodinu zde čeká za dveřmi, stačí jen otevřít.

Moderní bydlení s veškerým komfortem

Byty na Žižkově nabízejí řadu variant, které splňují požadavky moderního bydlení. Můžete si například užívat svůj odpolední šálek kávy na balkonu, nebo dát přednost menší terase. K dispozici jsou také prostorné sklepy, které poskytují dostatek úložného místa.

Život v útulném a světlém bytě, odpovídajícím moderním standardům, už nemusí být jen snem. V okolí bytů najdete nejen zeleň, ale i mnoho možností zábavy. Pokud budete chtít do centra, autobusová zastávka je nedaleko a autobus vás za pár minut dopraví na metro, takže se nemusíte starat o složitou dopravu vlastním autem.

Žižkov je místem, které nabízí vše, co moderní mladá generace potřebuje pro spokojený život. Od výborné občanské vybavenosti přes dostupnost služeb až po možnosti trávení volného času v přírodě. Je to lokalita, která má co nabídnout jak jednotlivcům, tak i rodinám s dětmi.