Světelná show dronů přináší nezapomenutelnou podívanou

Každý z nás má rád zvláštnosti. Nezapomenutelnou podívanou přináší dronová show, kterou zajistí drony.

Co můžete čekat od světelné dronové show?

Dronovou show může využít široká škála pořadatelů různých akcí. Patří mezi ně města, obce, firmy, organizace, reklamní či umělecké agentury. Je to ideální doprovodný program pro různé sportovní, hudební a jiné události. Může se objevit na městských nebo obecních slavnostech, na vyhlašování vítězů různých soutěží na festivalech nebo sportovních akcích. Lze ji objednat všude tam, kde je zájem o inovativní technologie nebo tam, kde chcete oslovit širokou veřejnost. Kromě toho, že je to dechberoucí podívaná, snižuje pravděpodobnost vzniku požáru, neznečistí životní prostředí, je tichá a ohleduplná k životnímu prostředí a k živočichům. Lze ji realizovat opakovaně.

MAGIC DRONES jako pořadatel dronové světelné show

Firma MAGIC DRONES pro vás připraví světelnou dronovou show na míru. Kromě toho umí realizovat i několik různých letů za jeden večer. Show realizují osvětlené a synchronizované skupiny dronů, které předvádějí důmyslné choreografie seskupující se na obloze do různorodých leteckých formací. Díky tomu mohou vytvářet neuvěřitelný 3D balet, který se odehrává ve výšce 120 metrů nad zemí. Drony jsou předem naprogramované a mohou tak vykreslovat téměř jakékoli tvary, postavy, nápisy, obrazce, číslovky, či animace.

Celá show je vždy přesně sestavená a dá se sladit také s hudebním doprovodem. Vznikne tak úžasná světelná expozice rozjasňující potemnělou noční oblohu mnoha barvami a dechberoucími snímky. Celá show je viditelná do vzdálenosti přes jeden kilometr a je dokonale bezpečná.

Vzhledem k tomu, že stále více pořadatelů hledá relevantní náhradu za ohňostroj, může to být právě dronová show.