Maderoterapie obličeje Brno? One+ studio

One+ studio nabízí svým klientům relaxaci v podobě řady procedur včetně lymfatické masáže Brno. Nezáleží, zda se přes den věnujete podnikání nebo sportu, vaše tělo si zaslouží odpočinek a prostor nabrat síly do dalšího dne. Hýčkat vás bude také kosmetika Gernetic

Péče, kterou si zasloužíte

Oblíbená je také kosmetika Gernetic. Naše klientky se pro ni vrací pravidelně. Vitalitu a krásnu dodá vaší pleti také fotorejuvenace obličeje. Během procedury používáme silné pulzní světlo se safírovými výbojkami.

Masáž pro rozproudění energie v těle

Nejoblíbenější procedurou One+ studia jsou jednoznačně masáže. Včetně procedury lymfatická masáž Brno, která pomáhá obnovit zdravé fungování lymfatického systému a jako bonus působí také proti celulitidě.

Pro klienty jsou připraveny nejrůznější typy masáží od těch s lávovými kameny až po úzce zaměřené masáže na obličej a hlavu. Oblíbená je také baňková masáž Brno, nabízející dlouhodobé účinky. Pracuje se svaly, které pomáhá uvolnit, orgány a v neposlední řadě má pozitivní vliv také na klouby.

Estetická medicína Brno

Pozadu nezůstává ani nabídka estetická medicína Brno, obnášející nejrůznější zákroky a procedury. Novinkou je služba maderoterapie Brno, tedy terapie pomocí dřevěných válečků s výrazně pozitivními účinky na lymfatický systém. Bonusem je podpora v boji proti celulitidě. Každá žena si přeje mít krásné tělo i v pokročilejším věku. Současná estetická medicína to umožňuje.

S bojem proti celulitidě pomůže také řada dalších procedur. Nadbytečnou kůži zredukuje například metoda Vacuslim48. Ve One+ studio jsme ji zařadili do nabídky právě proto, že jsme si vědomi jejích účinků, kdy dochází k rychlému rozkladu tukových buněk, které odchází z těla společně s toxiny. Tělo se tak čistí a hubne mnohem rychleji.

Rychlé a především bezbolestné hubnutí dávno není utopií, ale realitou.

Buďte krásná v každém momentě

One+ studio není pouze o procedurách, ale také o příjemném a luxusním prostředí, ve kterém se budete cítit jako královna. Teprve až budete mít krásné tělo, můžete se začít cítit opět krásně i uvnitř. Odpočinete si a opět naberete síly do dalších dnů, ať už vás čeká práce nebo jste máma v plném zápřahu.

Personál One+ je tu pro vás, ať už se rozhodnete pro kteroukoli proceduru. Na vše vám odpoví a navíc zpříjemní každý okamžik vašeho pobytu u nás. Máte otázky?