25 výhod kiwi pro zdraví, vlasy a pokožku

Na základě „informací o kiwi“ většina lidí věří, že kiwi bylo poprvé pěstováno a pochází z Nového Zélandu. Ale jako překvapení pro většinu z nich, kiwi pochází z Číny. Lidé získávali „výhody kiwi“ již od 12. století, kdy bylo toto ovoce poprvé kultivováno. Díky lepším a konkrétním znalostem o ovoci se nyní používá mnoha způsoby ke zlepšení zdraví uživatelů.

Výživová fakta z kiwi:

Každý, kdo si je vědom toho, „co je kiwi“, by měl zájem dozvědět se o různých nutričních faktech o ovoci. Výživová fakta kiwi by pomohla ochránit uživatele před možnými „nevýhodami kiwi“ a přinesou požadované výhody pouze pomocí „vitamínů kiwi“.

Znalost nutričního aspektu kiwi vám pomůže ujistit se o „kaloriích kiwi“ a také o správném množství, ve kterém byste měli ovoce přijímat. Zde je seznam některých „nutričních hodnot kiwi“ na 100 g, kterých byste si měli být vědomi:

 • Kalorie: 61
 • Celkový tuk: 0,5 g
 • Cholesterol: 0 mg
 • Sodík: 3 mg
 • Draslík: 312 mg
 • Celkový obsah sacharidů: 15 g
 • Dietní vláknina: 3 g
 • Bílkoviny: 1,1 g
 • Vitamín A: 1 % referenčního denního příjmu (RDI)
 • Vápník: 3 % RDI
 • Vitamín D: 0 % RDI
 • Vitamín C: 154 % RDI
 • Železo: 1 % RDI
 • Hořčík: 4 % RDI

Výhody kiwi na základě výzkumu pro pokožku, vlasy a zdraví:

Zde jsme sepsali 25 nejlepších výhod kiwi a jeho výživová fakta. Pojďme se na ně podívat.

Zdravotní přínosy kiwi:

Různá „použití kiwi“ se kombinují s různými živinami v ovoci a odpovídají na mnohé pochybnosti lidí o tom, „jaké jsou výhody konzumace kiwi“. Pokud vás také zajímají „zdravotní přínosy kiwi“, zde jsou některé z nich:

1. Kiwi podporuje diabetické zdraví:

Kiwi je naštěstí jedním z druhů ovoce, které lze bez obav užívat proti cukrovce. Díky vysokému množství vlákniny a méně kalorií je kiwi jedním z nejlepších druhů ovoce, které lze užívat, pokud máte cukrovku. Glykemický index kiwi je velmi nižší, což snižuje riziko okamžitého zvýšení hladiny cukru v krvi. Ostatní antioxidanty udržují hladinu cukru v krvi pod kontrolou.

Jak konzumovat:

 • Neexistuje žádný pevný způsob „jak jíst kiwi“. Ovoce můžete jednoduše nakrájet a přidat do jídla nebo si dát sklenici čerstvé šťávy z kiwi, abyste udrželi svůj diabetes pod kontrolou.
 • Jediná věc, na kterou byste si měli dát pozor, je fakt, že byste měli být při konzumaci kiwi pravidelní, jinak by to bylo k ničemu.

2. Kiwi podporuje zdravou funkci ledvin:

Na problémy s ledvinami nemůže být lepší lék než přírodní ingredience. ne? Výhody pravidelné konzumace kiwi přinášejí maximální dopad na odstranění případných problémů s normální funkcí ledvin. Měli byste si být jisti tím, „jak nakrájet kiwi“ spolu se správnou konzumací ovoce, abyste dosáhli maximálního přínosu pro zlepšení zdraví vašich ledvin.

Jak konzumovat:

 • Jezte 2 kiwi denně nebo vypijte jednu sklenici kiwi šťávy ráno a večer, abyste získali její výhody proti běžným problémům s ledvinami.
 • Olej ze semen kiwi můžete také použít k vaření jídla, abyste zvýšili výhody zdravé funkce ledvin.

3. Kiwi zlepšuje zdraví srdce:

„Kiwi a jeho zdravotní přínosy“ lze snadno spojit s tím, že pravidelná konzumace tohoto ovoce může zlepšit celkový zdravotní stav uživatelů bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Jednou z hlavních zdravotních výhod, kterou pravidelná konzumace kiwi přináší, je zlepšení zdraví srdce. Protože ovoce neobsahuje žádné množství cholesterolu, lze jej snadno a jistě užívat pro zlepšení zdraví srdce. Antioxidanty a protizánětlivé vlastnosti plodů kiwi pomáhají odstraňovat jakékoli blokády ze srdce a také pomáhají zlepšovat a stimulovat krevní oběh.

Jak konzumovat:

 • Smíchejte část kiwi ve svém oblíbeném salátu a vychutnejte si jeho výhody pro zlepšení zdraví vašeho srdce.
 • Konzumace sklenice čerstvého kiwi také pomůže při poskytování potřebných výhod pro udržení zdraví srdce.

4. Může pomoci léčit astma:

Nikdo nemůže pochopit potíže pacientů s astmatem než oni. Boje pro pacienta s astmatem jsou opravdu těžké, a proto je třeba vždy hledat přísadu, která může přinést okamžitou úlevu od potíží a potíží spojených s astmatem. Kiwi je jednou takovou složkou, která prospívá pouze pacientům s astmatem svými přirozenými výhodami, aniž by měla vedlejší účinky.

Jak konzumovat:

 • Spolu s konzumací 1 kiwi denně byste si měli být vědomi toho, „jak kiwi správně loupat“, abyste získali jeho výhody při astmatickém problému.
 • Antioxidanty plodů kiwi přinášejí pacientům požadovanou úlevu od astmatu.

5. Pomáhá v boji proti rakovině:

Jak všichni říkáme, prevence je lepší než léčba, a to se stává v případech rakoviny nejpravdivější. Aby se zabránilo riziku rakoviny, mnoho odborníků na zdraví navrhuje zařadit do svého jídelníčku některé druhy kiwi. Antioxidanty a bohaté množství vitamínu C dostupné v kiwi pomáhají při snižování rakovinotvorných buněk spolu s volnými radikály. Antiinfekční vlastnosti také zabraňují růstu jakýchkoliv infekcí na těle. Pouhým zahrnutím „užití kiwi“ do vaší stravy můžete uspokojit 77 % potřeby vitamínu C pro tělo.

Jak konzumovat:

 • Pravidelné používání kiwi ve vaší stravě nejen sníží riziko rakoviny tlustého střeva, ale také podpoří růst zdravých tkání v těle, které regulují krevní oběh a normální fungování těla.

6. Pomáhá zlepšit trávení:

O kiwi je známo, že obsahuje dobré množství vlákniny spolu s různými živinami. Přítomnost vlákniny pomáhá při léčbě jakékoli nerovnováhy v trávicím fungování těla. Nevadí, pokud byste si dali i to škrobové jídlo, při konzumaci kiwi s ním ho snadno strávíte. Spolu s tím antioxidanty dostupné v kiwi rozkládají bílkoviny a pomáhají tak snadnému trávení.

Jak konzumovat:

 • Některé výtažky z kiwi můžete přidat do svého jídelníčku nebo si kiwi dát k jídlu.
 • Pokud chcete, můžete si po jídle dát i sklenici čerstvé šťávy z kiwi pro jeho lepší trávení.
 • Pravidelná konzumace kiwi s jídlem nebo po jídle odpovídajícím způsobem upraví trávicí činnost těla a napomůže tak efektivnímu trávení.

7. Kiwi zlepšuje dýchací funkce:

Víte o „výhodách konzumace kiwi“ pro efektivní fungování dýchacích orgánů? Vitamín C dostupný v kiwi pomáhá k tomu, aby se kiwi stalo účinnou složkou v boji proti poruchám dýchacích funkcí. Spolu s tím antioxidanty dostupné v ovoci zabraňují růstu dalších onemocnění dýchacích cest s plnou účinností. Protizánětlivé vlastnosti kiwi také nejlépe zmírňují problémy, jako jsou žaludeční záchvaty, žaludeční nevolnost, otoky dýchacích cest atd. Celkově kiwi nejlépe působí na zlepšení dýchacích funkcí.

Jak konzumovat:

 • Bylo navrženo konzumovat 1 sklenici čerstvé šťávy z kiwi každý den, aby se zabránilo růstu jakéhokoli rizika souvisejícího s normální funkcí dýchacích cest.
 • Můžete také smíchat malé množství medu s kiwi šťávou, abyste zlepšili její sílu v boji proti jakýmkoli respiračním poruchám.

8. Pomozte vytvořit kyselou rovnováhu v těle:

Stejně jako mnoho dalších výhod kiwi je jedním z „zdravých přínosů kiwi“ jeho schopnost vytvářet kyselou rovnováhu v těle. Víte, že kiwi je ze všech ostatních druhů ovoce nejvíce zásadité? Stejně jako vy si většina lidí tuto výhodu kiwi neuvědomuje, a proto kiwi nevyužívají k udržení kyselé rovnováhy v těle.

Různé vitamíny a minerály dostupné v kiwi neutralizují kyselost ze žaludku, a tím pomáhají snižovat účinky nevolnosti a jiných nepříjemností. Nejen to, schopnost kiwi vyrovnávat kyselost těla pomáhá udržovat celé tělo fit a zdravé. To je jedna z „výhod každodenní konzumace ovoce kiwi“.

Jak konzumovat:

 • Pro získání této výhody si dejte pravidelně sklenici čerstvé šťávy z kiwi.

9. Snížení krevního tlaku:

Draslík a sodík jsou dvě ze živin přítomných v kiwi, které se používají ke snížení krevního tlaku. Lidé, kteří trpí problémem vysokého krevního tlaku, mohou získat „zdravotní přínosy kiwi“ konzumací 2-3 kiwi denně. Mohou si také zkusit dát ráno i večer sklenici čerstvé šťávy z kiwi. Pravidelné užívání šťávy z kiwi vyrovnává elektrolyty v krvi a pomáhá tak udržovat krevní tlak pod kontrolou.

Jak konzumovat:

 • Můžete také smíchat část šťávy amla se šťávou z kiwi, abyste dosáhli okamžitých výsledků při snížení krevního tlaku.
 • Kombinace těchto 2 složek tvoří nejlepší kombinaci, která se specificky zaměřuje na vysoký krevní tlak a snižuje jej do normálního rozmezí.

10. Podporuje hubnutí:

Zajímá vás, jak se kiwi používá při hubnutí? Pokud ano, pak kiwi může pomoci shodit přebytečná kila, která vás vždy trápila. Kiwi je dokonalým a komplexním řešením pro všechny, kteří hledají přirozený způsob, jak zhubnout. Jednou z největších „výhod konzumace kiwi“ pro hubnutí je, že nemusíte dělat kompromisy s chutí svého jídelníčku. Menší množství kalorií a vysoké množství vlákniny obsažené v kiwi pomáhá vyrovnávat tělesnou hmotnost bez kompromisů v chuti jídla.

Jak konzumovat:

 • Vzhledem k tomu, že kiwi je bohaté na vlákninu, konzumace sklenice kiwi šťávy půl hodiny před jídlem by vám zabránila v případě přehřátí a pomohla tak snížit a kontrolovat váhu uživatelů.

11. Poskytuje štít proti makulární degeneraci:

Málokdo ví, že kiwi může také pomoci snížit riziko makulární degenerace. Kiwi obsahuje vitamín A, který pomáhá zlepšovat zdraví očí uživatele a také mu pomáhá v boji proti běžným očním problémům. Měli byste si být jisti, že toto úžasné ovoce zařadíte do svého jídelníčku, abyste získali jeho výhody proti problému makulární degenerace. Protiinfekční vlastnosti kiwi pomáhají minimalizovat infekce ve vašem oku, což opět přispívá ke zlepšení zdraví.

Jak konzumovat:

 • Dejte si každý den sklenici čerstvé šťávy z kiwi, abyste měli pod kontrolou riziko makulární degenerace spolu s dalšími očními problémy.
 • Jedna ze studií provedených na ovoci kiwi odhalila, že obsahuje vysoké množství antioxidantů než jakékoli jiné ovoce, a proto je kiwi jednou ze základních složek pro udržení zdraví očí.

12. Poskytuje ochranu před poškozením DNA:

Existuje jen velmi málo druhů ovoce, které lze účinně použít k ochraně před poškozením DNA. Díky nutriční hodnotě kiwi můžete také získat „zdravotní přínosy kiwi“ proti poškození DNA. Vitamin C spolu s fytonutrienty a flavonoidy přítomnými v kiwi jsou považovány za hlavní zodpovědné za poskytování potřebné ochrany proti poškození DNA. Protizánětlivé vlastnosti kiwi snižují účinky poškození DNA na efektivní fungování těla.

Jak konzumovat:

 • Vezměte si 1 sklenici čerstvé šťávy z kiwi každé ráno na lačný žaludek, abyste dosáhli co nejlepších účinků proti poškození DNA.
 • Pravidelné používání kiwi šťávy nejen sníží poškození DNA, ale také zabrání jakémukoli druhu rizik a defektů.

13. Posiluje vaši imunitu:

Pokud se chcete o své zdraví dobře starat, je důležité udržovat imunitu v té nejlepší formě. Pokud máte silný imunitní systém, máte napůl vyhráno proti různým zdravotním problémům a rizikům. Proto většina lidí vždy hledá přírodní složku, která jim může pomoci zlepšit imunitní systém. Kiwi je jednou takovou složkou, která je přirozeným ochráncem imunitního systému svých uživatelů. Kiwi obsahuje správné množství vitamínu C a E spolu s antioxidanty, které pomáhají zlepšovat imunitní systém těla.

Jak konzumovat:

 • „Výhody konzumace kiwi“ byste měli získat smícháním s jídlem nebo konzumací syrového čerstvého kiwi jako večerního ovoce.
 • Sníst 1-2 celé kiwi denně vám poskytne nejlepší výsledky pro udržení zdraví vašeho imunitního systému.

14. Kiwi během těhotenství:

Pro všechny těhotné ženy, které se potýkaly s vedlejšími účinky těhotenství a dělaly kompromisy v chuti svého jídla, se můžete zcela spolehnout na přínos kiwi pro vaše zdraví. Kiwi obsahuje správné množství vitamínů a minerálů, které jsou potřebné pro udržení zdraví těhotné ženy. Kromě toho antioxidační a protizánětlivé vlastnosti kiwi pomáhají snižovat související příznaky těhotenství, jako je nevolnost, otoky, zvracení atd.

Jak konzumovat:

 • Vezměte si sklenku kiwi ráno i večer a pak se staňte svědky kouzla kiwi na vaše zdraví během těhotenství.
 • Kiwi je užitečné nejen pro těhotné ženy, ale také pro ty, kteří se snaží otěhotnět.

15. Léčba horečky dengue:

Pokud vám stále nestačí „jaké jsou výhody kiwi“, pak je zde další přidán do seznamu. Úžasné kiwi může jako kouzlo fungovat proti problému horečky dengue. Pravidelnou konzumací šťávy z kiwi můžete získat okamžitou úlevu od příznaků horečky dengue spolu s úplným vyléčením horečky. Vzhledem k tomu, že kiwi je extrémně méně kalorické, můžete si je dát, aniž byste se museli obávat jakýchkoli vedlejších účinků přibírání jakékoli nadváhy.

Jak konzumovat:

 • Pravidelné používání kiwi pomáhá dodávat potřebnou energii pacientům s horečkou dengue, a tím pomáhá udržovat tělo v kondici pro brzké zotavení.
 • Když bojujete s horečkou dengue, zkonzumujte alespoň 2-3 kiwi a získejte požadované výhody.

Výhody kiwi pro pokožku:

Zde jsme uvedli 5 nejlepších přínosů kiwi pro pokožku. Pojďme se na ně podívat.

16. Bojuje proti akné:

Akné je jedním z běžných problémů, se kterými se potýká mnoho lidí. Bez ohledu na věk se akné může objevit u kohokoli az jakéhokoli důvodu. Známky po akné se také poměrně obtížně léčí, a proto potřebujete nějakou silnou složku, která může přinést nejlepší výsledky proti problému. Protizánětlivé vlastnosti kiwi se mohou ukázat jako nejlepší řešení v boji proti problému akné. Tyto vlastnosti nejen zabraňují problému akné, ale také snižují účinek mnoha dalších problémů s ním spojených.

Jak na to:

 • Aplikace extraktu z kiwi spolu s gelem z aloe vera na postižené části pokožky může pomoci získat „výhody kiwi“ proti problému akné.
 • Používejte tuto pleťovou masku každý večer před spaním a přesvědčte se o výsledcích během okamžiku.
 • Pravidelné používání této pleťové masky dále zabrání opakování problému.

17. Udržuje věk pryč:

Pokud hledáte přísadu, která může být rychlá, účinná a reagující na problém stárnutí, pak byste v tomto případě měli vyzkoušet „výhody kiwi“. Ve většině případů se problém stárnutí obvykle vyskytuje v důsledku přítomnosti volných radikálů v kůži. Antioxidanty přítomné v kiwi mohou hrát hlavní roli při snižování příznaků předčasného stárnutí u uživatelů. Použití extraktu z kiwi působí proti volným radikálům a tím poměrně účinně oddaluje známky stárnutí.

Jak a to:

 • Můžete smíchat trochu mandlového oleje, gramové mouky a extraktu z kiwi dohromady a poté aplikovat tuto pleťovou masku po dobu asi 20 minut, abyste se zbavili příznaků stárnutí.
 • Pravidelné používání této pleťové masky před spaním zvýší „výhody kiwi ovoce“ pro udržení věku.
 • Buďte upřímní při aplikaci této pleťové masky po dobu 2 měsíců, abyste viděli významné výsledky.

18. Kontroluje nadměrnou produkci mazu:

Různé „druhy kiwi“ mají jedno společné a to je jejich chladivá vlastnost. Se svými chladivými vlastnostmi a „výživou kiwi“ přináší aplikace extraktu z kiwi na pokožku okamžitý zklidňující účinek. Kromě toho je kiwi bohaté na aminokyseliny a vitamín C, které jsou užitečné pro zásadní úlevu při kontrole nadměrné produkce kožního mazu.

Jak na to:

 • Některé plátky kiwi můžete nakrájet a poté je aplikovat přímo na pokožku, abyste získali „výhody kiwi“ proti tvorbě kožního mazu.
 • Opakujte proces používání plátků kiwi dvakrát denně a uvidíte pozitivní výsledky na kůži.
 • Většina zdravotních odborníků také podporuje používání extraktu nebo šťávy z kiwi při boji s nadměrnou tvorbou kožního mazu.

19. Redukuje tmavé kruhy:

Pokud máte dostatek znalostí „o ovoci kiwi“, pak byste jistě věděli, že má schopnost přinést požadované výhody proti problému tmavých kruhů pod očima. Kiwi funguje jako přírodní lék na problém s tmavými kruhy a také přináší okamžité výsledky proti problému. Nejen to, pravidelné používání extraktu z kiwi na oči snižuje mnoho dalších problémů očí spolu s tmavými kruhy.

Jak na to:

 • Rozmačkejte část kiwi a použijte dužinu pod očima k léčbě problému s tmavými kruhy.
 • Nechte výtažky z kiwi pod okem asi 10-15 minut a poté smyjte běžnou vodou.
 • Opakováním tohoto procesu každou noc před spaním se zlepší proces redukce tmavých kruhů.
 • Tím se také sníží matnost očí a budou jasnější a krásnější.

20. Čisticí prostředek na obličej:

Jedna z hlavních „faktu o výživě kiwi“ podporuje její sílu být účinným čisticím prostředkem na obličej. Pokud používáte extrakt z kiwi správným způsobem pro čištění obličeje, můžete očekávat, že získáte některé z nejlepších výhod pro totéž. Vitamín C přítomný v kiwi pomáhá účinně čistit obličej, pokud je používán správným způsobem. Pleťovou masku z kiwi můžete použít každý večer a dodá vaší tváři potřebný lesk a záři.

Jak na to:

 • Pro výrobu kiwi pleťové masky smíchejte trochu extraktu z kiwi s citronovou šťávou, ovsem a olejem z kiwi a poté vytvořte jemnou pastu.
 • Nyní naneste tuto pastu na obličej a masírujte krouživými pohyby asi 5-10 minut a poté nechte masku dalších 15-20 minut.
 • Nakonec pleťovou masku smyjte, abyste svému obličeji dodali základní „výhody kiwi ovoce“.

Výhody kiwi pro vlasy:

Zde jsme uvedli 5 nejlepších přínosů kiwi pro vlasy. Pojďme se na ně podívat.

21. Podporujte růst vlasů:

Vitamin E je jednou z nejdůležitějších složek, které jsou potřebné pro zlepšení procesu růstu vlasů. Jakékoli ovoce, které je bohaté na množství vitamínu E, může poskytnout požadované výhody pro růst vlasů. Podle „nutriční hodnoty kiwi“ má ovoce vysoké množství vitamínu E a v důsledku toho pomáhá při podpoře růstu vlasů. Kromě dobrého množství vitamínu E obsahuje kiwi také antioxidanty, které podporují proces růstu vlasů a zlepšují kvalitu vlasů.

Jak konzumovat nebo aplikovat:

 • Měli byste se pokusit zařadit do svého jídelníčku nějaké kiwi v jakékoli formě pro zlepšení růstu vlasů.
 • Můžete také zkusit vypít sklenici čerstvé šťávy z kiwi každý den, abyste dosáhli nejlepších výsledků v procesu růstu vlasů.
 • Spolu s tím můžete smíchat trochu mandlového oleje a šťávy z amly se šťávou z kiwi a poté jednou týdně aplikovat na pokožku hlavy.

22. Bojuje proti vypadávání vlasů:

„Kiwi“ je dobře známé tím, že je bohatým zdrojem vitamínu C a E, což jsou dvě hlavní složky v boji proti problému vypadávání vlasů. Nejen to, tyto vitaminy pomáhají posilovat vlasy již od jejich kořínků a tím zlepšovat zdraví vlasů. Pravidelné používání kiwi proto pomáhá zlepšit cirkulaci krve ve vlasové pokožce a snižuje tak problém padání vlasů. Kromě toho je kiwi také bohaté na zinek, hořčík, fosfor a železo, které společně pomáhají zlepšovat proces růstu vlasů.

Jak se přihlásit:

 • Pro dosažení požadovaných výsledků můžete přímo na vlasy aplikovat část šťávy z kiwi nebo extrakt z kiwi.
 • Spolu s tím můžete také smíchat citrónovou šťávu, šťávu z amly a mandlový olej se šťávou z kiwi pro zvýšení výhod pro vlasy.
 • Pro lepší výsledky můžete tuto vlasovou masku používat dvakrát týdně.

23. Zabraňuje předčasnému šedivění:

Bez ohledu na váš věk je problém šedých vlasů vždy trapný. ne? Předčasné šedivění vlasů může zkazit celý váš vzhled a může také zničit vaši osobnost. Pokud hledáte řešení tohoto problému, můžete zkusit získat „výhody extraktu z kiwi“. Ano, různé antioxidanty dostupné v kiwi jsou zodpovědné za snížení problému předčasného šedivění vlasů.

Jak na to:

 • Smíchejte nějaké množství mandlového oleje, šťávy z amly a šťávy z kiwi a poté naneste na pokožku hlavy a vlasy.
 • Tuto vlasovou masku nechte 25-30 minut při pravidelné masáži před mytím vlasů.
 • Tuto vlasovou masku používejte dvakrát až třikrát týdně, abyste předešli problému předčasného šedivění vlasů.
 • Můžete si být jisti, že pomocí této vlasové masky zlepšíte kvalitu vlasů bez problémů s „nebezpečím kiwi“.

24. Léčí lupy a ekzémy:

Lupy a ekzém jsou v podstatě způsobeny problémem suché pokožky hlavy. Čím sušší je vaše pokožka hlavy, tím více se budete potýkat s problémem lupů. Proto je nezbytné používat některé ze složek, které mohou snížit suchost pokožky hlavy. Díky různým vitamínům, minerálům a antioxidantům dostupným v kiwi je to jeden z nejlepších prostředků, které můžete na své vlasy vyzkoušet proti lupům a ekzémům.

Jak na to:

 • Smíchejte některé výtažky z kiwi s trochou tvarohu, citronové šťávy a kokosového oleje a poté aplikujte na pokožku hlavy a vlasy.
 • Pravidelná aplikace této vlasové masky sníží problém s lupy na vlasové pokožce a přinese tak maximální úlevu od problému.
 • Spolu s tím můžete do svého jídelníčku zařadit i trochu kiwi šťávy nebo extraktu pro zlepšení vlivu ovoce na problém lupů a ekzémů.

25. Tvorba kolagenu na pokožce hlavy:

Pro získání „výhod každodenní konzumace kiwi“ je důležité, aby jeho živiny byly tělem plně absorbovány. To samé platí pro výživu vlasů s výhodami kiwi. Pro dosažení požadovaných výsledků je důležité, aby pokožka hlavy a vlasy absorbovaly výživu z kiwi na maximum. Jelikož je kiwi bohaté na vitamín C, pomáhá při tvorbě kolagenu na pokožce hlavy a usnadňuje tak proces lepšího vstřebávání živin. Také antioxidanty dostupné v kiwi pomáhají při poskytování potřebných výhod pro kvalitu vlasů.

Jak na to :

 • Smíchejte část výtažků z kiwi s citronovou šťávou a kokosovým olejem a poté naneste na pokožku hlavy.
 • Nechte směs působit 20-25 minut a poté si vlasy umyjte jako obvykle.
 • Používejte tuto vlasovou masku dvakrát týdně a uvidíte rozdíl, který se děje s vašimi vlasy.

Jak zařadit kiwi do svého jídelníčku?

Pokud vás zajímá „jak jíst kiwi“, pak existuje mnoho způsobů, jak to udělat. Bez ohledu na to, jakou formu kiwi jíte, získáte pouze výhody spojené s tímto úžasným ovocem. Některé z možných. Různé způsoby konzumace nebo zařazení kiwi do vaší stravy jsou následující:

 • Vychutnejte si čerstvé syrové kiwi lžičkou po odříznutí od středu.
 • Můžete si vychutnat sklenici čerstvé šťávy z kiwi.
 • Některé plátky kiwi můžete přidat také do salátů.
 • Přidejte některé plátky kiwi do svého jogurtu nebo smoothies.
 • Extrakt z kiwi můžete také přidat do mnoha pokrmů a použít je různými způsoby.

Vyberte si způsob, jaký chcete, ale ujistěte se, že už nebudete čekat na zařazení tohoto úžasného ovoce do svého jídelníčku.